Miot A ur. 9.02.2013. Rodzicami zostali Amigo Tibeto Magija, import z Litwy i jedyna w Polsce suczka importowana z Chin, Sajani East Magic Kennel.

1.SUCZKA ARIN – już w nowym domku

 

2. SUCZKA AFRA – już w nowym domku

 

 

3. SUCZKA ASANI – już w nowym domku

 

4. SUCZKA ABI – zarezerwowana

 

5. SUCZKA ANDA – już w nowym domku

 

6. SUCZKA ARSEY – już w nowym domku

 

7. PIESEK AMAL – już w nowym domku

 

8. PIESEK AVILASH – już w nowym domku

Wszystkie maluchy z miotu „B” mają już nowe domki . Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt w roku 2014/2015

Miło nam poinformować, że 11 stycznia 2014 urodziło 12 pięknych i mocnych maluszków ze skojarzenia : DERNIER CRI Hominem Quero i LIL-LINGKA Ayyangadoo. Jest 9 piesków ( niebieskie, niebieskie podpalane, czarne i czarne podpalane ) i 3 suczki ( niebieska, niebieska podpalana i czarna ) Rodzice wolni od dysplazji biodrowej i łokciowej.

 

 

Wszystkie maluchy z miotu „C” mają już nowe domki. Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt w roku 2014/2015

Miło nam poninformować, że 13 stycznia  2014 urodziło się 8 bardzo duzych szczeniąt  z powtórnego skojarzenia : Amigo Tibeto Magija import z Litwy i jedyna w Polsce suczka import z Chin Sajani East Magic Kennel. Rodzice wolni od dysplazji biodrowej i łokciowej.  Serdecznie zapraszamy również do obejrzenia szczeniat z poprzedniego miotu tej pary.

Miło nam poinformować , że 05.02.2015 r przyszły na swiat piękne złote maluszki. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji szczeniąt.

Dnia 07.02.2015 r. przyszły na świat cudne słodziaki. Serdecznie zapraszamy

Dnia 23.02.2015 r. przyszły na świat cudne maluszki. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji.

Miło nam poinformować, że 1/1/2016 przyszły na świat śliczne maluszki ze skojarzenia AMOS GVR x ABI Beskerm . Serdecznie zapraszamy !!!

Miło nam poinformować, że 11/1/2016 przyszły na świat śliczne maluszki ze skojarzenia AMIGO Tibeto Magija x SAJANI East Magic Kennel . Serdecznie zapraszamy !!!

Miło nam poinformować, że 14/1/2016 przyszły na świat śliczne maluszki ze skojarzenia AO RUN Survana Matsya x LIL LINGKA Ayyangadoo . Serdecznie zapraszamy !!!

Wszystkie szczeniaczki z tego miotu znalazły już nowe kochające rodziny.  Serdecznie zapraszamy również do  obejrzenia szczeniąt z poprzednich miotów

Wszystkie maluszki znalazły już nowe domki  . Rodzice maluchów to piękne, czerwone,  długowłose mastify AMOS i  Carrera to Beskerm . Serdecznie zapraszamy do rezerwacji szczeniąt

Wszystkie maluszki z tego skojarzenia znalazły już nowe domki .

Miło nam poinformować, że 17/07/2017 roku przyszły na świat piękne słodziaki . Dumnymi rodzicami zostali CASANOVA for Beskerm i AFRA  Beskerm.

Miło nam poinformować, że 24/12/2017 roku przyszły na świat piękne czerwone długowłose słodziaki . Dumnymi rodzicami zostali AMOS i CARRERA to  Beskerm. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji maluszków  !!!

Miło nam poinformować, że 07/01/2018 roku przyszły na świat piękne czerwone i czarne i czarne podpalane długowłose maluszki . Dumnymi rodzicami zostali AMOS i IDA  Beskerm. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji maluszków  !!!

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji szczeniąt, które urodzą się w sezonie 2019/2020 spodziewamy się  pięknych czerwonych, złotych i czarnych podpalanych długowłosych słodziaków. Rodzicami zostaną CASANOVA for Beskerm x INESS Beskerm, SUNAR Guard of Tibet x DAFNE Beskerm, AO RUN Survana Matsya x HOMAMI Beskerm.  Serdecznie zapraszamy !!!!! Zdjęcia poniżej przedstawiają maluchy z poprzednich miotów .

 

Miło nam poinformować, że w grudniu ( 6, 17, 30 ) 2018  roku przyszły na świat piękne czerwone, złote i czarne podpalane długowłose słodziaki. Rodzicami zostali CASANOVA for Beskerm x INESS Beskerm, CASANOVA for Beskerm x DAFNE Beskerm, AO RUN Survana Matsya x HOMAMI Beskerm.  Serdecznie zapraszamy !!!!!